FAQ

Jeżeli nigdy wcześniej nie stałeś przed mikrofonem w studiu, to usługa „pierwsze kroki w rapie” jest właśnie dla Ciebie. Merytoryczny realizator pomoże Ci zarówno poprawić tekst jak i odpowiednio nawinąć go pod beat.

Nie trzeba. Minimalna granica wieku to 12 lat.

Wystarczy zadzwonić lub napisać sms: 570 255 168. Jeżeli od razu nie odbierzemy, daj nam chwilę – zawsze oddzwaniamy. ☺

Tekst utworu i podkład muzyczny, czyli beat. Ale i to niekoniecznie. ☺ Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z rapem od totalnych podstaw, czyli przy pomocy realizatora stworzyć beat i napisać do niego tekst, to usługą, którą powinieneś wybrać są warsztaty muzyczne. Więcej o warsztatach przeczytasz tutaj: https://domofoniarec.pl/oferta/#oferta__warsztaty

Z doświadczenia wiemy, że aby na satysfakcjonującym poziomie zarejestrować swój pierwszy numer, należy poświęcić temu minimum dwie godziny. Pamiętaj, by wcześniej zarezerwować studio na odpowiednią ilość czasu. Przedłużenie nagrania w trakcie, o kolejną godzinę, może okazać się niemożliwe ze względu na obłożenie studia.

Koszt to 150 PLN za godzinę. Wyjątkiem są sesje z Krupkiem, które kosztują 200 PLN za godzinę.

Nie. Cena nie zawiera ani mixu ani masteringu. Ale dla wszystkich korzystających z usługi „pierwsze kroki w rapie” mamy cenę promocyjną, która wynosi 200 PLN (mix + master).

Gotowy utwór otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych. Jeżeli zależy Ci na czasie, możesz indywidualnie dogadać się z realizatorem po wykonaniu usługi. Wówczas cena mixu i masteringu wzrasta.

Oczywiście, że tak. Ale tylko jeżeli dotyczą mixu i masteringu. W cenie usługi „pierwsze kroki w rapie” masz dwie poprawki. Każda kolejna jest dodatkowo płatna. Ceny dodatkowych poprawek ustalane są indywidualnie z realizatorem.

Pewnie, ale nie więcej niż trzy dopingujące osoby, inaczej zrobi się ciasno.

Nie, nie będzie. Ale możliwe, że pokryją się Wam godziny wynajmu studia i przetniecie się w korytarzu.

Niestety nie ma takiej opcji. Wszystkich Was nie pomieścimy. ☺

W tej kwestii zapraszamy do indywidualnych kontaktów. Ceny beatów Krupka zaczynają się od 500 PLN.

Jasne! Cena wynajmu studia do teledysku to 120 PLN za godzinę.